Ana Sayfa Maldiv Adaları Maldivler Hakkında Bilgi Maldivlerde Alışveriş Maldivler Balayı Maldivler Tatil Maldivler Gezi Maldivlerde Aktiviteler İletişim

 Maldiv Adaları Nerede?

Maldiv Adaları Nerede?

Gerçek bir doğa cenneti olan Maldiv Adaları Nerede?

Deniz, kum, güneş tatilinin vazgeçilmezi Maldivler ya da bir başka deyişle Maldiv Adaları uzun yıllardır tatil denince en revaçta olan yerlerden biridir kuşkusuz. Peki tüm dünyanın cazibe merkezi haline gelen Maldiv Adaları Nerede?

Maldivler denilince akla ilk gelen sorudur Maldiv Adaları Nerede?

Maldiv Adaları ya da diğer bir deyişle Maldivler özellikle balayı çiftleri tarafından tercih edilen destinasyonların başında yer alıyor. Maldiv Adaları ‘nın nerede olduğuna ilişkin detaylı tüm bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Maldiv Adaları Nerede?

Maldiv Adaları (Maldivler) Nerede? Maldiv Adaları  Hint Okyanusu’ nda 1.200 sıra adadan oluşan bir devlettir.

Hindistan’ın güneyinde ve Sri Lanka’nın yaklaşık 750 kilometre (435 mil) güneybatısında yer alan Maldivler 1200 adet sıra adadan meydana gelerek oluşmuştur. Maldiv Adaları’ nın konumu ve yerleşkesi bakımından bazı adalarda yerel halk yaşarken Maldiv Adaları’ ndan bir çoğunda otel ve resortler bulunuyor.

Maldiv Adaları’ nı diğer tropik adalardan ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi hiç şüphesiz bembeyaz kumsalları ve dünyanın başka hiç bir yerinde olmayan su üstü bungalovlarıdır.

Maldiv Adaları Turları konumu ve coğrafi yapısıyla dünyada cenneti yaşamak isteyenler tarafından tercih ediliyor.  Maldiv Adaları Tatili boyunca bembeyaz kumsalların keyfini yaşarken binlerce su altı canlısı ile beraber yüzme fırsatını bulabilirsiniz.

Dünyanın en romantik adalarından birtanesi olan Maldivler Adaları tatili balayı çiftlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Maldiv Adaları fiyatları ile her zevke olduğu kadar her bütçeye de hitap ediyor. Maldiv Adaları Turları ile hem romantik hem de bütçenizi sarsmayacak tatiller geçirmeniz mümkün.

Maldiv Adaları nerede sorusunun en doğru ve kısa cevabı Hint Okyanusu’ nda  bir cennet olabilir.

Maldiv Adaları Turları Tatilleri için tıklayınız…

Facebook Hesabınızla Yorum Yapın

Maldiv Adaları, Maldiv Adaları fiyatları, Maldiv Adaları Hangi Ülkede, maldiv adaları harita, Maldiv Adaları Haritası, Maldiv adaları nerde, Maldiv Adaları Nerede, Maldiv Adaları Turları, Maldivler, Maldivler Hangi Ülkede, maldivler harita, maldivler nerde, Maldivler Nerede,
YORUMUNUZU YAZIN

 Adınız

 E-Posta (yayınlanmayacak)

Not: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
YORUMLAR
mustafa alpay diyor ki:
22 Ağustos, 2011

bende maldiv adalarının methini duymuştum.turistik gezi amacıyla bende gitmek isterim, nasıl ve neşekilde gideceğimi bilmiyorum.

hali şimşek0 diyor ki:
20 Ocak, 2014

sayısal dn para cıkarsa maldive adaları giderim yoksa emekli maaşıyla antalyaya kurtboğazına giderim tayyip emekli masını 2000 yaparsa belki. ama ben memleketimi hiçbir ülkeye değişmem memleketim bana yeter rahmi sabancıda dünyayı gezdi memleketim gibisi yok dedi. imren meme gerek yok.