Ana Sayfa Maldiv Adaları Maldivler Hakkında Bilgi Maldivlerde Alışveriş Maldivler Balayı Maldivler Tatil Maldivler Gezi Maldivlerde Aktiviteler İletişim

Gülçin Ceylan ve Hakan Ballıkaya Maldivler Balayı Tatilinde.

Geçtiğimiz günlerde dünya evine giren Gülçin Ceylan ve Hakan Ballıkayabalayı turları için son zamanların en çok tercih edilen Balayı Turlarından Maldiv Adaları’nı tercih etti. Titan Rockbit Şirketler Grubu’nun Finansdürü Hakan Ballıkaya, Med-Kim Kimya Ltd. Şirketi’nde yönetici asistanı Gülçin Ceylan İzmir Hilton Otel’ in de birçok davetlinin katılımıyla gerçekleşen düğünde  My Wedding Band Orkestrası romatik şarkılarıyla yer aldı.

Geceye özel görsel showlarla süslenen düğünden sonra genç çift Maldivler’de Balayı Tatillerini geçirmek üzere Male Adası’ na uçtular.

Maldiv Adaları birçok balayı çifti için önerilen  bölgelerin başında geliyor. Maldivler’ e uçuşların kolaylığı ve vize sorununun olmaması çiftlerin unutulmaz bir Balayı Tatili yapmalarına olanak sağlıyor.

Maldiv Adaları Balayı Turlarında kullanılan bir çok otel balayı çiftleri için özel dizayn edilmiş olmasıda Maldivler’e olan ilgiyi arttırıyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapın

balayı çiftleri için özel, Gülçin Ceylan Hakan Ballıkaya, Maldiv Adaları, Maldiv Adaları Balayı Turları, Maldivler Balayı Tatili, Maldivler'de balayı,
YORUMUNUZU YAZIN

 Adınız

 E-Posta (yayınlanmayacak)

Not: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İlk yorum yapan siz olun!