Ana Sayfa Maldiv Adaları Maldivler Hakkında Bilgi Maldivlerde Alışveriş Maldivler Balayı Maldivler Tatil Maldivler Gezi Maldivlerde Aktiviteler İletişim

Fatih Terim’ in Kızı Merve Maldiv ‘leri Tercih Etti


Fatih Terim’in kızı psikolog Merve Terim de balayında Maldiv Adaları ile tatilini geçiren ünlüler arasında. Genç çift Balayı Turları için Maldiv Adaları‘nı tercih ettiler.

Fatih Terim –Fulya Terim’ in kızları psikolog Merve Terim iş adamı Ahmet Baran Çetin ile evlendi. Milli Takımlar eski teknik direktörü başarılı spor adamı Fatih Terim kızını evlendirdi. Ahmet Baran Çetin ile Merve Terim çiftinin düğünü Beşiktaş Four Seasons Hotel ‘de evlendi.

Merve Terim Ahmet Baran Çetin çiftinin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıydı.

Merve Terim Ahmet Baran çifti düğün sonrası Balayı Turlarını Maldiv Adaları ‘nda geçireceklerini belirtirlerken sakin ve huzurlu bir ortam olmasından dolayı Maldivler ‘i tercih ettikleri biliniyor.

Maldivler Turu Balayı çiftleri tarafından en çok tercih edilen bölgelerin başında gelmektedir. Dünyanın en romantik adalarından olan Maldivler Hint Okyanusunda bulunmaktadır. Kumsalı, okyanusta yüzme keyfi, Maldivler Otelleri ve Resortlerinin muhteşem konforunu yaşamak isteyen çiftler Türk Vatandaşlardan vize istemeyen Maldiv Adaları Turlarını tercih ediyorlar.

Maldiv Adaları Turları Balayı çiftlerinin yanı sıra her sene binlerce turiste ev sahipliği yapıyor.

Bir çok ünlü isim de dinlenmek ve deşarj olmak üzere Maldiv Adaları Turları ‘nı tercih ediyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapın

Ahmet Baran Çetin, Balayı Turları, Balayı Turları Maldiv Adaları, Fatih Terim Maldivler, Maldiv Adaları, Maldiv Adaları Turları, Maldivler, Maldivler Nerede, Maldivler Otelleri, Merve Terim, Merve Terim Baran Çetin, Merve Terim Evlendi,
YORUMUNUZU YAZIN

 Adınız

 E-Posta (yayınlanmayacak)

Not: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İlk yorum yapan siz olun!